top of page

AMOR ES POR SIEMPRE

Весілля
Віки і Діми
#vikadima_wedding

Про весілля:

 

Кожне проведене нами весілля володіє своєю енергетикою і особливим настроєм. Ніжним, теплим і наповненим щирими почуттями було весілля Віки і Діми. Пари, яка знайшла один в одному частинку себе.

У цій парі сформувалося єдність, де Вона і Він — Особистості зі своїм індивідуальним підходом, смаками та уподобаннями. Родзинкою, яка сформувала основне бачення весілля, стала протилежність Вікі і Діми. Всі елементи декору були зображені формами прямокутника і кола. Перетин цих двох фігур створило неймовірну картинку: поєднання круглих і прямокутних столів з протилежними за формою квітковими композиціями на них; круглі іменні картки на столах прямокутної форми і навпаки.

Магія фігур була в кожному елементі декору і створила неймовірний зоровий ефект в зоні церемонії, де сплелися воєдино ніжна квіткова композиція і ті самі символи пари — мідно-рожеві форми кола і прямокутника. Саме ця колірна гамма була основною в оформленні весілля: прилади, креманки, каркаси квіткових композицій і навіть лаконічна мідно-рожева обведення весільного тортика були в тандемі з фігурною стилістикою. Церемонія, проведена близьким другом пари в західних променях теплого липневого сонечка, стала особливо зворушливим і чарівним моментом створення нової сім'ї.

Ця історія найніжніших почуттів і щирою справжнього кохання. Історія Віки і Діми.

bottom of page