top of page

Irbis Wedding

Love Agency

Весілля

Насті і Саші

#irbis_wedding

#mybiggestdream_is_you

Говоримо сміливо - це одне з найяскравіших весіль 2015 го року: барвистий пейзаж, соковиті прикраси, радісний, веселий, легкий повітря свята - того самого дня, що буває тільки раз.

Агентству усіма силами і душею в підготовці допомагали сім'ї нареченої і нареченого, вносячи колорит Одеси, атмосферу італійської сім'ї, дух молодості і ідей з легкої безуминки, так часто всім бракує, що додало особливого колориту і затишку весільного дня.

Ми щасливі бачити закохані і веселі очі нареченої і нареченого, радісні, трохи зворушені - мам і тат, гостей і всіх, з ким ми працювали в цей день - це найкраща нагорода.

Для гостей весілля Насті і Саші були підготовлені кілька ексклюзивних страв: устриці з самого Середземномор'я, а різноманітні вишукані сири, соуси, хамон, прошутто, салямі і, звичайно ж, шампанське, дбайливо переживаючи віз особисто вітчим нареченого з Італії. Програма була нестандартна і захоплююча: жива музика переносила в улюблені італійські та французькі фільми, гості в будь-який момент могли відчути себе персонажами "Аліси в країні чудес" - взяти уроки або ж битися з батьком нареченої в його улюблений крикет, пограти з "зіркою" вечора - улюбленим собакою молодят Ірбіс або з веселим і серйозним Лёдіком, спробувати барвисті Кенді і Солт бари, декору яких позаздрив би добрий склад художників епохи Ренесансу, і забрати з собою найголовніше - почуття і емоції про це незабутньо-прекрасному, красивому святі любові і тепла .

Love Agency
bottom of page