top of page

Fusion Wedding

Love Agency

Весілля
Даші та Антуана

#DashauAntoine

Це, ймовірно, найсміливіше і найбільш нестандартне весілля сезону, 2014-го року.

Скажемо по секрету, ми закохалися в Дашу та Антуана ще на першій зустрічі, і з першого разу відчули яке саме свято вони хочуть. В результаті весілля вийшло дуже душевне, тепле і по-справжньому fusion.

У нас вийшло створити унікальний симбіоз української, французької та індійської культур, втілений в оформленні, настрої, атмосфері та музичному наповненні свята.

Ми обрали кращого із 29-ти кандидатур на роль модератора, що вільно володіє французькою мовою, провели церемонію в справжньому театрі, привезли шоу-балет з Москви, поставили номери-сюрпризи від гостей з хореографами і танцюристами, реалізовували будь-які ідеї клієнтів у найкоротші терміни.

Колірним рішенням було поєднання теплоти сонячного персикового кольору з вишуканістю і чистотою благородного сірого, була створена спеціальна лаунж зона з індійськими мотивами і запахом прянощів, чудовий зимовий сад із сотнею свічок. Також довго і ретельно підбирався музичний формат вечора і в результаті було записано унікальний танцювальний джингл.

Love Agency
bottom of page